Власне виробництво саджанців троянд

Власне виробництво саджанців

На нашому сайті «Агро-Бреза» представлені саджанці троянд, вирощені у власному розпліднику. На виробництво готового до реалізації саджанця йде 2 роки. Процес
виробництва складається з таких основних стадій:

  • Посадка саджанців шипшини, для подальшого окулювання, ранньою весною.
  • Окулювання висадженої шипшини (брунька культурної троянди прищеплюється на стовбур саджанця шипшини) у другій половині літа.
  • На зиму заокульовані саджанці підгортаються і ховаються від зимових морозів.
  • Навесні саджанці розгортаються і обрізається верхня частина, для посилення розвитку троянди із бруньки. У міру зростання саджанець пінцується, для стимулювання бічних пагонів і формування куща. Восени, зазвичай наприкінці жовтня на початку листопада, готові саджанці троянд викопуються із землі.
Весь час, від посадки шипшини до викопування готового саджанця, рослини регулярно поливають, підгодовують добривами та обробляють від хвороб (раз на 7-10 днів). Власне виробництво дає можливість контролю якості саджанця на всіх стадіях його розвитку. Також це знижує ризики пересортування при реалізації саджанців троянд. Також це дає нам можливість реалізовувати нашу продукцію за цінами нижчими, ніж у основних конкурентів.

Побачити наші троянди в цвітінні ви можете з другої половини червня по жовтень, за адресою: с. Плахтянка, Макарівський р-н., Київська область.