Про нас

Український розсадник саджанців "Агро-Бреза"

Шановні відвідувачі нашого сайту, на нашому сайті Ви можете купити саджанці троянд та саджанці плодових дерев, вирощених в нашому розпліднику.
Розсадник Агро-Бреза – це спільне Україно-Сербське підприємство з виробництва саджанців троянд і плодових дерев. Ми пропонуємо високоякісні саджанці троянд, вишні, черешні власного виробництва в Києві оптом і в роздріб, з доставкою в усі населені пункти України. Територіально наш розсадник розташований в с.Плахтянка, Макарівського району, Київської області.
Основним напрямком нашого розплідника є вирощування саджанців троянд всіх садових груп: чайно-гібридні, почвопокривні, флорибунда, поліантові, мініатюрні або карликові, плетисті і повзучі троянди. Фахівці нашого розплідника мають досвід виробництва саджанців троянд більше семи років. Грунтуючись на досвіді, ми пропонуємо широкий асортимент сортів троянд стійких до основних захворювань і адаптовані до наших кліматичних умов.
Серед пропонованих нашим розплідником сортів троянд є сорти для вирощування на зріз (в теплиці або у відкритому грунті); для ландшафтного дизайну; для садових клумб і присадибних ділянок; для прикраси балконів і веранд. В якості підщепи використовуються зимостійкі сорти шипшини, які мають хорошу кореневу систему, дають мінімум дикої кореневої порослі та троянди на цьому підщепі добре ростуть в наших кліматичних умовах.
У нас Ви зможете придбати якісні саджанці троянд з відкритою і закритою кореневою системою.
Контроль якості саджанців ведеться на всіх етапах виробництва – від висадки підщепи до упаковки готового саджанця. Ми реалізуємо власний посадковий матеріал – це гарантує відповідність вказаним сорту і хорошу приживлюваність наших саджанців.
Розсадник “Агро-Бреза” також пропонує якісні саджанці черешні і вишні сортів вітчизняної та зарубіжної селекції власного виробництва. Для саджанців вишні в якості підщепи використовується Prunus mahaleb – вишня магалебская або Антипко, а для саджанців черешні – підщепи Prunus mahaleb – вишня магалебская або Антипко і клонових низькорослий підщепу ВСЛ-2, який відрізняється зимостійкістю і раннім вступом дерева в плодоношення.
Запрошуємо до співпраці організації, що займаються продажем посадкового матеріалу, дизайнерів, озеленювачів, садівників. Ми завжди раді допомогти Вам втілити мрії в реальність. Інтернет магазин саджанців троянд і плодових дерев в Києві і Україні Аgro-breza.com пропонує тільки найкращі сорти саджанців з власного розсадника.
Ми надаємо найширший асортимент для наших покупців, а також великі можливості для партнерів.
Якщо у вас виникли питання, обов’язково зв’яжіться з нами для уточнення всіх деталей за телефонами або за допомогою форми зворотного зв’язку. Гарного дня!